Komentarze

Zachęcam do komentowania opublikowanych na moim blogu treści. Zastrzegam sobie prawo do moderowania przesyłanych wiadomości. Robię to naprawdę tylko w uzasadnionych przypadkach, np. przy rażącej niedbałości o poprawną pisownię języka polskiego. Nie komentuj impulsywnie. Zanim wyślesz wiadomość sprawdź treść, popraw błędy… Listy świadczą o nas. Komentarz to też list.

Komentarze osób zajmujących się pozycjonowaniem stron być może będą dodane, ale na pewno po usunięciu przemycanego adresu www lub odrzucę “z klucza”. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz na moim blogu coś zareklamować, wypromować lub podjąć jakiekolwiek działania w tym względzie. W komentarzach tego nie przemycisz. Nie lubię jazdy na gapę! 😉

blog

PRYWATNOŚĆ

Aby wysłać komentarz musisz wypełnić widoczne w formularzu pola. Komentarze nie są dodawane automatycznie. Czytam każdy i zatwierdzam ręcznie. Nie gromadzę, nie przetwarzam, ani – tym bardziej – nie udostępniam osobom trzecim Twoich danych zawartych w przesłanym komentarzu. Podane przez Ciebie dane nie muszą być prawdziwe. Podajesz je dobrowolnie. Nie zajmuję się ich weryfikacją. Weryfikuję jedynie treść komentarza. Komentarze, których nie opublikowałem są usuwane natychmiast i jest to proces nieodwracalny.

Nie wysyłam powiadomień o tym, czy komentarz dodałem, czy go usunąłem. Mimo że w formularzu jest pole na adres www wiedz, że w ew. opublikowanym komentarzu nie będzie po nim śladu. Przed zatwierdzeniem komentarza usuwam nazwisko, podany adres e-mail oraz adres www. Jeśli jednak podasz imię i/lub nazwisko w opublikowanym komentarzu pozostanie tylko treść (wiadomość) oraz Twoje imię (lub sam wpiszę dowolne). Nie opublikuję również linków podawanych w treści komentarza. Zapoznam się z nimi, lecz nic więcej.

Jeśli zatem zdecyduję, że Twój komentarz ma dla bloga jakąś wartość (np. masz jakieś pytanie dot. tematu wpisu, może jakąś ciekawą informację, może chcesz coś dopisać, może o czymś zapomniałem, może chcesz się czymś podzielić, pozdrowić, podziękować…), to opublikowana będzie tylko jego treść wraz z podanym imieniem. Wszystkie inne informacje usuwam (trwale).

Jeśli chcesz sprawdzić, czy komentarz dodałem i co odpowiedziałem, wróć tu i sprawdź. Jestem tu dość często i odpowiadam w miarę szybko. Bywa jednak, że Twój komentarz zachęci mnie do szerszej wypowiedzi w formie odrębnego wpisu. Informuję wówczas o tym wysyłając wiadomość na podany w komentarzu Twój adres e-mail (prawdziwy i poprawny adres zwrotny jest wówczas wskazany).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować (oczekujesz porady a masz jakieś zdjęcia z tym związane), napisz do mnie na adres wiejskomiejski@gmail.com. Na pewno odpiszę. Nie pisz do mnie, jeśli nie zależy Ci na mojej odpowiedzi lub swoją pocztę sprawdzasz raz do roku.

Pozdrawiam serdecznie, Piotr