Kontakt

blog

wiejskomiejski.pl

Z życia wzięty blog poradnikowy dla zainteresowanych

KONTAKT / WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – napisz na adres wiejskomiejski (at) gmail.com (oczywiście zamiast „at” musi być „małpka”). Odpowiem być może tego samego dnia lub możliwie szybko. Można oczywiście przesłać wiadomość korzystając z formularza dodawania KOMENTARZY widniejącego pod każdym artykułem. Jeśli to będzie próba nawiązania kontaktu, to oczywiście odpowiem na podany e-mail i nie opublikuję tej wiadomości. Proszę podać e-mail zwrotny.

Kontakt telefoniczny możliwy w uzasadnionych przypadkach (uzasadnionych np. propozycją współpracy etc.).

Od 23 września 2017 r. blog posiada swój profil (FanPage) na FaceBooku.

Z góry dziękuję za polubienia, udostępnienia i komentarze. Życząc przyjemnej lektury…

Pozdrawiam serdecznie. Piotr

blog

* * *

KOMENTARZE

Zachęcam do komentowania opublikowanych treści. Komentować można bez konieczności logowania się, jakkolwiek zastrzegam sobie prawo do moderowania przesyłanych treści (w naprawdę uzasadnionych przypadkach). Podany w formularzu e-mail nie będzie publikowany. Proszę nie podawać fałszywych adresów e-mail.

Komentarze osób zajmujących się pozycjonowaniem stron będą dodane po usunięciu przemycanego adresu www lub odrzucone „z klucza”. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz tu coś zareklamować, wypromować lub podjąć jakiekolwiek działania w tym względzie. W komentarzach tego nie przemycisz. Nie lubię jazdy na gapę! 😉

blog

* * *

PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przedruk, redystrybucja materiałów opublikowanych na stronie możliwa jest tylko za pisemną zgodą właściciela tej strony.

* * *

STATYSTYKI GOOGLE

Maj 2020

Kwiecień 2020

2019

2018

2017