Przenośny klimatyzator? Poznaj FRAL SUPER COOL FSC09C

Upalne lato przed nami. Jak co roku już w maju aura przygotowuje do spiekoty, która czeka na nas w czerwcu i lipcu. Wentylatory i mieszacze powietrza nie zadowolą tych wszystkich, którzy ten czas spędzą w nieklimatyzowanych biurach lub dusznych mieszkaniach. Chcesz kupić profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne? Zapoznaj się z charakterystyką FRAL SUPER COOL FSC09C. Jest to nowoczesny klimatyzator przenośny typu monoblok, który może nie tylko chłodzić, ale także… wentylować i osuszać. Co ważne, te funkcje są niezależne od siebie. Możesz zatem swobodnie zdecydować, w zależności od danej sytuacji, która z nich będzie używana. Oto nowoczesny przenośny klimatyzator FRAL SUPER COOL FSC09C, dzięki któremu upalne miesiące nie będą straszne ani w tym roku, ani w kolejnych latach. Zainwestuj i spraw sobie komfortowe warunki w pomieszczeniach, w którym przebywasz latem.

FRAL SUPER COOL FSC09C

REKLAMA

Przenośny klimatyzator – najważniejsze zalety

Czym charakteryzuje się to urządzenie? Na początek kilka istotnych parametrów. Wydajność chłodzenia to aż 2,6 kW. Z kolei przepływ powietrza wynosi 400m³/h. Jest to przenośny klimatyzator bardzo skuteczny w działaniu. Efektywnie (w zależności od potrzeb) chłodzi, wentyluje lub osusza. O dużej jakości przenośnego klimatyzatora FRAL SUPER COOL FSC09C świadczy także atest PZH. Urządzenie posiada trzy różne prędkości wentylatora. Można także ustawić wariant automatyczny. Sprzęt pracuje cicho, ponieważ generuje (na najniższym poziomie) maksymalnie tylko 48 dB. Na uwagę zasługuje także automatyczna oscylacja wylotu zimnego powietrza.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by FRAL SUPER COOL FSC09C był wyposażony w dwie rury. Wówczas można uzyskać jeszcze większą skuteczność chłodzenia pomieszczenia. To nie wszystko. Dodatkowo ten sprzęt może być szybko przekształcony w urządzenie typu Spot Cooler. Do wykonania tego zadania jednak niezbędny jest adaptor wylotowy zimnego powietrza. Co ważne, urządzenie jest bardzo uniwersalne. Znakomicie sprawdza się nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz (wtedy klimatyzator zapewnia schłodzone powietrze poprzez przedłużoną rurę – wówczas można uzyskać większą efektywność chłodzenia i jeszcze bardziej zredukować liczbę generowanych decybeli).

Warto dodać, że FRAL SUPER COOL FSC09C jest odporny na rozmaite warunki. Może swobodnie pracować nawet przy relatywnie wysokich temperaturach (nawet 40°C). Producenci zastosowali dobrej jakości materiały, dzięki którym przenośny klimatyzator jest solidny i wytrzymały. Należy dodać, że urządzenie posiada klasę ochrony IP X4. Ponadto Klient może swobodnie przedłużyć rurę gorącego powietrza (aż do maksymalnie trzech metrów).

FRAL SUPER COOL FSC09C

Wielu użytkowników chwali ten sprzęt także za to, że można nim sterować przy pomocy sieci bezprzewodowej. Dzięki temu ustawianie parametrów, zmienianie funkcji itp. odbywa się szybko i w bardzo komfortowych warunkach. Przenośny klimatyzator FRAL SUPER COOL FSC09C jest zatem niezwykle wszechstronny na wielu płaszczyznach. Urządzenie to zadowoli najwybredniejszych. Warto dodać, że nowoczesny i bardzo estetyczny wygląd sprawia, że FRAL SUPER COOL FSC09C nie razi wyglądem ani w biurze, ani w wystylizowanym mieszkaniu.

Co znajduje się na wyposażeniu?

Kupując przenośny klimatyzator FRAL SUPER COOL FSC09C otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale także kilka elementów dodatkowych. Dzięki temu użytkowanie jest efektywne i zarazem bardzo wygodne. Na wyposażeniu znajdują się np. wyświetlacz LCD, pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem, a także 24-godzinny Timer. Klienci otrzymują również dwa filtry powietrza oraz rurę wylotową (1,3 mb – metra bieżącego) z płaską końcówką wylotową. Aby przemieszczanie tego urządzenia nie stanowiło dla nikogo kłopotu, producenci wyposażyli zestaw także w kółka jezdne. Opcjonalnie można zdecydować się również na elementy wyposażenia dodatkowego (m.in. adaptory okienne, rury lub wymienny panel sterowania).

Zanim wyjedziemy na upragnione wakacje warto pomyśleć o nadchodzących upałach. Przenośny klimatyzator FRAL SUPER COOL FSC09C sprawi, że nie będą one tak straszne ani w biurze, ani w domu. Po co się męczyć, jeśli można sobie pomóc w tak prosty sposób?

Materiał zewnętrzny

Polub i podziel się treścią z innymi.

One thought on “Przenośny klimatyzator? Poznaj FRAL SUPER COOL FSC09C

  • 2023-01-20 o 12:29
    Permalink

    No właśnie! Przenośne klimatyzatory to świetne rozwiązanie w zakresie chłodzenia, wentylacji, a nawet osuszania pomieszczeń. Wytrzymałe, łatwe w obsłudze i wydajne urządzenia, które można w wygodny sposób ustawiać według własnych potrzeb.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 3 =