Ozdoby z drewna do domu prosto od producenta

Jak co roku większość z nas już uległa magii przedświątecznych zakupów. Oporni ulegną niebawem. Przeceny, wyprzedaże, nowe kolekcje… Może coś na biurko? Może coś na ścianę? Wszyscy szukamy czegoś oryginalnego… Pragniemy obdarować bliskich czymś, co sprawi im wielką radość. Dla wielu choinka z prezentami to kulminacja świąt. Każdy drobiazg otrzymany w ramach świątecznych prezentów cieszy. Prezenty lubimy także robić sobie sami. Na rynku nieruchomości z końcem roku zawsze dużo się dzieje, więc na pewno niektórzy z nas rozważą zakup artykułów wyposażenia wnętrz. Wszyscy cenimy drewno oraz przedmioty codziennego użytku wykonane z tego materiału. Nowoczesne drewniane ozdoby na ścianę mogą okazać się dobrym prezentem nie tylko pod choinkę.

Drewno wokół nas

Istnieje szereg materiałów, bez których rozwój cywilizacyjny możliwy by nie był. Wśród nich czołowe miejsce zajmuje drewno. Jako materiał budowlany i meblarski drewno towarzyszy człowiekowi po dzień dzisiejszy. Drobne przedmioty z drewna nadal odgrywają istotną rolę w naszym codziennym życiu. Drewniane przybory i akcesoria kuchenne wróciły do łask, po okresie zachwytu wyrobami z wszelkiej maści tworzywa sztucznego. Cenimy drewniane zabawki dla dzieci oraz drewniane dekoracje na ścianę.

wyroby z drewna

REKLAMA

Drewno nie tylko ma swój urok, ale jest tworzywem naturalnym, przyjaznym dla człowieka i jego zdrowia. Sprowadzamy drewno z najdalszych zakątków świata. Deska tarasowa z drewna egzotycznego bije rekordy popularności nie tylko z powodu niepospolitej urody, ale także z powodu niebywałej trwałości. Popularne jest nie tylko drewno w czystej postaci, ale także liczne materiały pochodne. Od stu lat rynek podbija sklejka, pojawiły się rozmaite materiały drewnopochodne… Drewno nie odstępuje nas ani na krok.

Drewniane ozdoby na ścianę

Ozdoby z drewna przede wszystkim kojarzą się z okolicznościowymi festynami, przedświątecznymi jarmarkami czy targami ludowego rękodzieła. Przed laty rękodzielnicze dekoracje z drewna na ścianę oferowała Cepelia. Drewniane figurki, płaskorzeźby i zawieszki znajdziemy w ofercie licznych kurortowych straganów i małych sklepików z pamiątkami. Oferowane tam kiczowate drewniane pamiątki i drewniane ozdoby na ścianę nie znajdują aż tak wielu chętnych, mimo że drewniane bibeloty oraz ozdoby z drewna znajdziemy niemal w każdy domu.

Poszukując czegoś nietuzinkowego, co oprócz walorów dekoracyjnych będzie prezentowało cechy edukacyjne i poznawcze, natchnie wspomnieniami oraz rozbudzi chęć kolejnych podróży, na pewno zaciekawią nas nowoczesne drewniane dekoracje na ścianę w postaci wyciętych laserowo kształtów kontynentów, krajów świata, map regionów i miast. Precyzyjnie wycięte kontury i grawerowane mapy robią wrażenie.

Nowoczesne drewniane ozdoby na ścianę

Drewniane dekoracje ścienne

Chcąc uniknąć dziurawienia ścian gwoździami lub wiercenia otworów pod kołki do haczyków, warto rozważyć zakup jednego dużego elementu dekoracyjnego, który można do ściany zamocować klejem. Tego typu dekoracje ścienne z drewna, mimo że mogą wypełnić znaczną powierzchnię ściany, są bardzo lekkie. Ich zamontowanie nie będzie kłopotliwe, zaś efekt zadowoli najbardziej wymagających.

Projektanci nowoczesnych wnętrz często proponują zawieszenie jednego głównego motywu na ścianie, której nie chcemy przeładować nadmierną ilością najczęściej źle dobranych ozdób i obrazów. Szukamy ujednoliconej estetyki, zatem udekorowanie ściany jednym lub dwoma dużymi acz stonowanymi elementami z drewna lub sklejki napełnia pomieszczenie cennym spokojem. Naścienne ozdoby z drewna nadają pomieszczeniu ciepła, którego wszyscy we własnym domu oczekujemy.

Drewniane dekoracje na ścianę w postaci grawerowanych laserem map pozwalają cieszyć się wspomnieniami. Można na nich wyeksponować miejsca, które już odwiedziliśmy oraz zaznaczyć te, które w naszych podróżniczych planach dopiero mamy. Drewniana mapa świata, Europy, Polski, ale także wybranego regionu lub miasta, zwróci uwagę gości, będzie przyczynkiem do ciekawych rozmów. Zawsze pragniemy podzielić się wrażeniami z podróży, planami na przyszłość, pokazać przywiezione pamiątki i wykonane zdjęcia. Ozdoby z drewna do domu można kupić wprost u producenta. Przedświąteczne zakupy czas zacząć!

Artykuł sponsorowany

Polub i podziel się treścią z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

czternaście + 2 =